Moje velká kniha oblékacích panenek

-

Moje velká kniha oblékacích panenek
novirus
PRICE: KNIHA ZDARMA
DATE 2016
AUTHOR -
ISBN 978-80-256-1869-1
FILE SIZE 6,13 MB
FORMÁT PDF EPUB FB2 TXT
JAZYK ČESKÝ

Popis knihy

Co kdyby sis vytvořila své vlastní návrhy šatů a doplňků? Šablony z této knížky ti pomohou je vytvořit – stačí je jen vystřihnout, obkreslit na papír a vybarvit fixy nebo pastelkami, případně ozdobit třpytkami. Pak stačí už jen vystřihnout navržené oděvy, vytlačit postavičky víl, princezen nebo baletek z přílohy knížky a můžeš je oblékat, oblékat a oblékat. Že dá výroba vlastních modelů moc práce? Nevadí. Najdeš zde i více než 300 již připravených vytlačovacích módních šatů a doplňků, z nichž si můžeš vybírat. Honem, staň se módní návrhářkou! S touto knihou, plnou zábavných tvůrčích aktivit a krátkých pohádkových příběhů, prožiješ při oblékání postaviček celé hodiny legrace.

ÚDAJE

Můžete si přečíst nebo stáhnout knihu Moje velká kniha oblékacích panenek i PDF, ePUB, MOBI formát na tomto webu. Dobrá kniha zdarma Moje velká kniha oblékacích panenek.

......o čeho obléknout Zoubkovou vílu? Užij si zábavu s princeznami, baletkami, zpěvačkami a vílami. Moje velká kniha aktivit Na statku , Poznávání věcí je pro malé děti velice zábavné. Tato velká kniha aktivit, která podporuje představivost, logické myšlení a kreativitu, pobaví děti na dlouhé hodiny. Dalším magnetem jsou modely, které si děti mohou vyrobit.......