Zdravotníci, právo a praxe

Marie Horáková,

Zdravotníci, právo a praxe
novirus
PRICE: KNIHA ZDARMA
DATE 2018
AUTHOR Marie Horáková,
ISBN 978-80-7492-371-5
FILE SIZE 6,90 MB
FORMÁT PDF EPUB FB2 TXT
JAZYK ČESKÝ

Popis knihy

Právník se zaměřením na zdravotnické právo a zkušená zdravotní sestra připravili stručnou, přehlednou a srozumitelnou knihu zaměřenou na řešení praktických situací, s nimiž se dříve nebo později každý zdravotník setká. Jak postupovat v kritických situacích, jak jednat se soudy, policií, státními orgány, zdravotními pojišťovnami, médii, agresivními pacienty, jak implementovat GDPR apod. Knihu není třeba číst od začátku do konce, stačí si vyhledat odpověď na problém, který právě řešíte, podle kapitol nebo hesel ve věcném rejstříku. Je určena na pomoc lékařům, zdravotním sestrám, porodním asistentkám, klinickým psychologům, klinickým logopedům, fyzioterapeutům a dalším zdravotníkům, jakož i všem, kdo se o problematiku práva ve zdravotnictví zajímají.

ÚDAJE

Můžete si přečíst nebo stáhnout knihu Zdravotníci, právo a praxe i PDF, ePUB, MOBI formát na tomto webu. Dobrá kniha zdarma Zdravotníci, právo a praxe.

......ávo a zkušená zdravotní sestra připravili stručnou, přehlednou a srozumitelnou knihu zaměřenou na řešení praktických situací, s nimiž se dříve nebo později každý zdravotník setká.......