Filosofické procházky českou a ruskou literaturou

Jiří Hoblík (ed.)

Filosofické procházky českou a ruskou literaturou
novirus
PRICE: KNIHA ZDARMA
DATE 2017
AUTHOR Jiří Hoblík (ed.)
ISBN 978-80-7561-070-6
FILE SIZE 5,11 MB
FORMÁT PDF EPUB FB2 TXT
JAZYK ČESKÝ

Popis knihy

Filosofické procházky českou a ruskou literaturou jsou kolektivní monografií, která vznikla na základě příspěvků česko-ruské konference, která se pod týmž názvem konala 30.-31. října 2013 v Ústí nad Labem. Mezi autory patří především vyučující Filozofické fakulty UJEP v Ústí nad Labem a Filozofického ústavu Petrohradské státní university, resp. Petrohradské státní aerokosmické univerzity. Co do obsahu se publikace zaměřuje na filosofické otázky přítomné zejména v moderní české a ruské literatuře, jakož i ve starší literatuře, která si zachovává svůj význam i v moderní době. Propojuje přitom českou recepci ruských autorů s ruskou recepcí autorů českých — v rámci publikace, jakož i na úrovni reflektovaných dějin myšlení a literatury.

ÚDAJE

Můžete si přečíst nebo stáhnout knihu Filosofické procházky českou a ruskou literaturou i PDF, ePUB, MOBI formát na tomto webu. Dobrá kniha zdarma Filosofické procházky českou a ruskou literaturou.

......mž názvem konala 30.-31. října 2013 v Ústí nad Labem. Nejpoužívanější mapový portál www.mapy.cz umožňuje podrobné hledání na mapách ČR i Evropy. Nabízí detailní mapy všech českých měst a obcí, plánovač tras, hledání míst a firem.......