Hlas: Islandská krimi

Arnaldur Indridason

Hlas: Islandská krimi
novirus
PRICE: KNIHA ZDARMA
DATE 2018
AUTHOR Arnaldur Indridason
ISBN 978-80-243-8285-2
FILE SIZE 11,51 MB
FORMÁT PDF EPUB FB2 TXT
JAZYK ČESKÝ

Popis knihy

Každoročně o Vánocích proudí do Reykjavíku turisté prožít vánoční svátky jinak. Když je ale ve sklepě renomovaného reykjavíckého hotelu nalezen vrátný, jehož někdo uškrtil, zdá se být po idyle. Záhadnou vraždu muže v převleku Santa Clause má Erlendur spolu s kolegy z reykjavícké kriminálky vyřešit tak, aby nepoplašili váženou mezinárodní klientelu hotelu. Pobyt na Islandu nesmí být stresující a příliš dobrodružný! Smrt starého muže se vlastně nikoho nedotkla, nikdo se s ním nestýkal. Kdo tedy měl zájem odstranit starého samotáře? Aby snáze odhalil stopu, ubytuje se Erlendur přechodně v hotelu a opět jednou zjišťuje, že nitky vedou hluboko do minulosti.

ÚDAJE

Můžete si přečíst nebo stáhnout knihu Hlas: Islandská krimi i PDF, ePUB, MOBI formát na tomto webu. Dobrá kniha zdarma Hlas: Islandská krimi.

......ENÁŘE ROČNÍK XIII / Vaše knihkupectví SEVERSKÉ PSYCHO 4. svazek Hammarbyjské série Platné právní předpisy Novinka Václava Cílka Kameny a hvězdy Carin Gerhardsen od vydavatele trilogie Milénium Stiega Larssona Hammarbyjská série 4 SEVERSKÁ KRIMI Carin Hammarbyjská série 1 Gerhardsen od vydavatele trilogie Milénium .........