Největší kouzelník na světě

Matt Edmondson

Největší kouzelník na světě
novirus
PRICE: KNIHA ZDARMA
DATE 2018
AUTHOR Matt Edmondson
ISBN 978-80-7390-942-2
FILE SIZE 12,22 MB
FORMÁT PDF EPUB FB2 TXT
JAZYK ČESKÝ

Popis knihy

ODHAL TAJEMSTVÍ… PŘEDVEĎ TRIKY… STAŇ SE KOUZELNÍKEM! Připoj se v tomto dobrodružném příběhu plném zábavy k Elliotovi, chlapci posedlému kouzly, při jeho hledání největšího kouzelníka na světě. Naučíš se tak neuvěřitelným trikům s mizením předmětů a jejich znovuobjevováním! Nauč se, jak: • dokázat, aby předmět zmizel jako pára, • pobavit kamarády čtením jejich myšlenek, • provádět bláznivé triky s kartami, • překvapit posluchače předvídáním budoucnosti a mnoho dalšího! Upozornění! Vzhledem k přítomnosti malých předmětů kniha není vhodná pro děti do 3 let. Pozor, nebezpečí udušení!

ÚDAJE

Můžete si přečíst nebo stáhnout knihu Největší kouzelník na světě i PDF, ePUB, MOBI formát na tomto webu. Dobrá kniha zdarma Největší kouzelník na světě.

......Chile: Největší poušť 14 200 000 km 2 ... Extrémní teploty na světě; Reference ... Edmondson Matt, Parsons Garry,: Největší kouzelník na světě ODHAL TAJEMSTVÍ… PŘEDVEĎ TRIKY… STAŇ SE KOUZELNÍKEM! Připoj se v tomto dobrodružném příběhu plném zábavy k Elliotovi, chlapci posedlému kouzly, při jeho hledání největšího kouzelníka na světě. Celý popis......