Na Větrné hůrce

Emily Brontëová

Na Větrné hůrce
novirus
PRICE: KNIHA ZDARMA
DATE 2018
AUTHOR Emily Brontëová
ISBN 978-80-7335-530-2
FILE SIZE 9,49 MB
FORMÁT PDF EPUB FB2 TXT
JAZYK ČESKÝ

Popis knihy

Slavný romantický a dramatický román Emily Brontëové se odehrává v tajuplném prostředí samoty uprostřed mokřin, kam přichází nový nájemce, aby nečekaně prožil strašidelné noční dobrodružství a začal pátrat po osudech nevlídných a drsných obyvatel usedlosti. Objevuje příběh, na jehož počátku stojí nenaplněná láska, cit, jenž jako zhoubný oheň spálil duši a zanechal v ní jenom pustošivou nenávist a celoživotní touhu po pomstě. Heathcliffova neukojitelná krutost po léta ničí životy lidí z usedlosti, pak ale láska, kterou nelze řídit rozumem, znovu zasáhne do osudů hlavních hrdinů.

ÚDAJE

Můžete si přečíst nebo stáhnout knihu Na Větrné hůrce i PDF, ePUB, MOBI formát na tomto webu. Dobrá kniha zdarma Na Větrné hůrce.

...... nádobím. Ani na . mo hutném krbu jsem nepostřehl žádné známky toho, že . Ten se zcela zhrzen na tři roky vytratí. Vrátí se jako bohatý a uznávaný pán, usídlí se na Větrné Hůrce, kde s ním Hindley v kartách prohraje celé své jmění i stavení. Heathcliff navštěvuje Kateřinu na Drozdově.......