Kámoškami napořád!: Čarokrásné knihkupectví I

Katja Frixeová

Kámoškami napořád!: Čarokrásné knihkupectví I
novirus
PRICE: KNIHA ZDARMA
DATE 2018
AUTHOR Katja Frixeová
ISBN 978-80-7617-026-1
FILE SIZE 3,70 MB
FORMÁT PDF EPUB FB2 TXT
JAZYK ČESKÝ

Popis knihy

Báječní skořicoví šneci, čokoládové dortíky a hlavně noví kamarádi… Klárčino první dobrodružství v Čarokrásném knihkupectví může začít! Klárčina nejlepší přítelkyně Lenka se stěhuje do jiného města. To je pro obě kamarádky katastrofa! Klárku ale napadne úžasný plán – schovat Lenku na nejbezpečnějším a zároveň nejbáječnějším místě pod sluncem… v Čarokrásném knihkupectví paní Sovové. Klárka nezná krásnější místo! Může si tady celý den listovat knížkami, snít, vyvádět s rýmujícím kocourem Gustafem a naslouchat moudrému zrcadlu panu Královi. A paní Sovová se ráda rozdělí o oblíbené čokoládové dortíčky. Když se nad osudem knihkupectví stahují mračna, potřebuje i vždy dobře naladěná paní Sovová pomoci. Kniha je určena pro čtenáře od 8 let.

ÚDAJE

Můžete si přečíst nebo stáhnout knihu Kámoškami napořád!: Čarokrásné knihkupectví I i PDF, ePUB, MOBI formát na tomto webu. Dobrá kniha zdarma Kámoškami napořád!: Čarokrásné knihkupectví I.

......kyně Lenka se stěhuje do jiného města. T... Čarokrásné knihkupectví série, 1 knih Kámoškami napořád! 1. v sérii, K. Frixe, 2018 Koupit Koupit eknihu. zavřít reklamu. Nápověda - Podmínky užit .........