Medical yoga 2: Anatomicky správné cvičení

Eva Hager-Forstenlechner,

Medical yoga 2: Anatomicky správné cvičení
novirus
PRICE: KNIHA ZDARMA
DATE 2018
AUTHOR Eva Hager-Forstenlechner,
ISBN 978-80-87419-82-3
FILE SIZE 12,59 MB
FORMÁT PDF EPUB FB2 TXT
JAZYK ČESKÝ

Popis knihy

V knize najdete další informace a další cvičení Metody Medical Yoga ve spojení jógovou praxí a s know-how Spiraldynamik®. S Medical Yogou se naučíte správně cvičit ásany z anatomického hlediska. Anatomicky přesné ilustrace poskytují dokonalý náhled na vnitřní tělesné uspořádání a umožňují tak hned na první pohled rozpoznat účinky jógových cvičení na tělo. Terapeutickou sílu jógy pak můžete cíleně využívat například při potížích s pohyblivostí kyčlí, deformitami chodidel nebo při bolestivém napětí svalů. Součástí knihy jsou mimo jiné popis terapeutické dimenze yogy a přehledné tabulky vhodných a nevhodných ásan na jednotlivé problémy. Pochopte, proč jóga tak tělu prospívá, a získejte vlastní zkušenost. • Rozmanitost a hloubka: 18 hlavních ásan a více než 140 prohlubujících a podpůrných variant • ásany a zdravotní potíže: řešení nejčastějších potíží z hlediska jógy • uvnitř i vně: anatomická zobrazení přehledně znázorňují účinky cvičení. Vydejte se s medical yoga na jemnou a léčivou cestu k životu plnému síly a dynamiky.

ÚDAJE

Můžete si přečíst nebo stáhnout knihu Medical yoga 2: Anatomicky správné cvičení i PDF, ePUB, MOBI formát na tomto webu. Dobrá kniha zdarma Medical yoga 2: Anatomicky správné cvičení.

......čení ... 18 %. V knize najdete další informace a další cvičení Metody Medical Yoga ve spojení jógovou praxí a s know-how Spiraldynamik®. S Medical Yogou se naučíte správně cvičit ásany z anatomického hlediska. Anatomicky přesné .........